Zakázková výroba z masivu i lamina

Máte ve svých představách kus nábytku, který by se přesně hodil do Vašeho bytu či domu a nemůžete ho v žádném obchodě sehnat? Nebo chcete celou kuchyňskou linku, případně jen udělat radost svým blízkým nějakou drobností? 

Neváhejte a ozvěte se nám. Rádi Vám vyhovíme. A je jedno, jestli to bude výjimečné kuchyňské prkénko, drobnost pro potěšení, malá či velká skříňka, botník, komoda, postel, dveře nebo celá kuchyňská linka. Vyjdeme Vám vstříc, zhodnotíme možnosti a v případě zájmu i poradíme.

Stačí nás kontaktovat tak, jak Vám to nejvíce vyhovuje, a my se Vám ozveme.

Kuchyňská linka - od návrhu po realizaci

Kdysi před řadou let jsme založili malé truhlářství hlavně z důvodu, že nám místní řemeslníci stále něco slibovali, termíny nedodržovali a celkově si nevážili toho, že jsme si je vybrali a chtěli jim za práci dát naše peníze. Děláme to proto přesně opačně. Nehoníme se za spoustou zakázek, ale když už někomu něco slíbíme, tak to splníme a termín dodržíme. Budeme proto rádi, když nás pro realizaci Vašich snů a nápadů vyzkoušíte. Ať už půjde o něco velkého, nebo jen o drobnost pro radost.

Takto jsme například zrealizovali větší kuchyňskou linku - od vyzvídání na začátku, přes grafické návrhy, až po samotnou realizaci. 

 kuchyn-drat

kuchyn-model

viz2_noc

viz3

kuchyn-hotovo