Minerální olej na dřevěná prkénka 200ml

Kód: 64
169 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní minerální olej by měl patřit do výbavy každého, kdo se chce správně starat o dřevěná kuchyňská prkénka, ale i vařečky, metly a jiné dřevěné kuchyňské pomocníky.

Díky minerálnímu oleji, kterým čas od času (při známkách vysušení) napustíte svá dřevěná kuchyňská prkénka, získá vaše prkénko ochranný film, který do dřeva nepustí vlhkost. Ta při častějším vnikání do dřeva může způsobit jeho nevratné tvarové změny. Oleji také déle trvá, než se ze dřeva vymyje a při pravidelném používání zůstane vaše prkénko dlouhodobě jako nové.

Pozor: Někdy se můžete dočíst, že prkénko stačí ošetřit olivovým nebo jiným stolním olejem (slunečnicový, sójový, apod.). My Vám tyto oleje nedoporučujeme, protože časem ve dřevě hořknou a můžou tuto hořkost předávat potravinám, které na prkénku zpracováváte.

Obsah: 200 ml

Pokud hledáte kompletní sadu na ošetření dřevěných prkének, vyzkoušejte naši Sadu na údržbu dřevěných prkének, která za zvýhodněnou cenu obsahuje jak minerální olej, tak i dlouhodobě působící balzám a dokonce i kus brusného papíru, kterým odstraníte případné větší a viditelnější stopy po nožích.

Tip: Minimální cena objednávky je u nás 500 Kč, ale pokud už máte některý náš výrobek vyžadující ošetření olejem nebo voskem, napište nám prosím email a rádi Vám pošleme i samotný minerální olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.2 kg