Ostropestřecový olej na dřevěná prkénka 200ml

Kód: 72
169 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní olej nebo balzám by měl patřit do výbavy každého, kdo se chce správně starat o dřevěná kuchyňská prkénka, ale i vařečky, metly a jiné dřevěné kuchyňské pomocníky.

Díky vhodnému oleji (minerální nebo ostropestřecový) ošetříte své dřevěné prkénko a zabráníte vlhkosti, aby se následně do prkénka dostala a způsobila jeho bobtnání nebo jiné nevratné tvarové změny. Olej stačí použít kdykoli podle potřeby (při známkách vysušení prkénka) cca 1x měsíčně.

Pozor: Někdy se můžete dočíst, že prkénko stačí ošetřit olivovým nebo jiným stolním olejem (slunečnicový, sojový, apod.). My Vám tyto oleje nedoporučujeme, protože časem ve dřevě hořknou a můžou tuto hořkost předávat potravinám, které na prkénku zpracováváte.

Obsah: 200 ml

Pokud hledáte kompletní sadu na ošetření dřevěných prkének, vyzkoušejte naši Sadu na údržbu dřevěných prkének, která za zvýhodněnou cenu obsahuje jak minerální olej, tak i dlouhodobě působící balzám a dokonce i kus brusného papíru, kterým odstraníte případné větší a viditelnější stopy po nožích.

Tip: Minimální cena objednávky je u nás 500 Kč, ale pokud už máte některý náš výrobek vyžadující ošetření olejem nebo voskem, napište nám prosím email a rádi Vám pošleme i samotný ostropestřecový olej.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.2 kg